Nitro durduk yere gitti. / nitro went out of nowhere.

Kommentarer

2 kommentarer

 • 冰 ' 2ternal Love ' N

  merhaba acaba düzeldi mi sen de ben de yasadim bugun aynisini

  -1
 • Alf

  Merhaba,

  Yaşamış olduğun bu sorunu görmek gerçekten üzücü. Şimdi sana bu sorunu nasıl çözebileceğinden veya bu sorunun neden oluştuğuna dair bazı bilgiler vereceğim.

  Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

  • Aslında konu ile ilgili birden fazla sebep var gibi duruyor. Eğer aktif bir Nitro kullanıcısı iseniz hali hazırda bulunan Nitro aboneliğiniz dışında size hediye olarka gönderilen kod'u kabul etmeniz durumunda bu kodun dahil olduğu Nitro üyeliği sizin "Hesap Krediniz" olarak işleniyor. Bu kredi manuel olarak kullanılamıyor; yani aktif üyeliğiniz bittiği gibi krediniz dahilinde olan Nitro üyeliği kullanıma geçiyor.
  • Bir diğer nedeni ise şu şekilde açıklamakta fayda var; Size gönderilen kodu eğer 24 saat içerisinde onaylamaz ve kabul etmezseniz bu kod otomatik olarak inaktif hale geliyor, dolayısı ile size gönderilen Nitro hediye kodunu veya kodlarını 24 saat içerisinde onaylamanız gerekmektedir.

  Kodu onaylamış olmama rağmen bu sorunu yaşıyorum!?

  • Bu bilgiler senin için yeterli değilse ve resmi olarak Discord çalışanları ile iletişime geçmek istersen; Bu bağlantıya tıklayarak Bir talep gönder üzerinden Discord ile iletişim kurabilirsin.
  • Ayrıca bu bağlantıya tıklayarak Nitro hakkında sıkça sorulan sorulara erişim sağlayabilirsin. (Nitro, Nitro Classic & Nitro Basic)

  Güvende kalman dileği ile,
  - Alf

  1

Log ind for at efterlade en kommentar.