Discord geri dönüş sağlamıyor.

Comments

10 comments

 • Terr

  Hi, sorry to annoy you but someone needs to help me get my account back. Can you guys get something going and give me an update? Thanks. Request ID #35896713 and if you close this as resolved when it isn't resolved, you will see another one from me pop up shortly after.

  1
 • Unsullied

  Yetkili birisi bu iletileri ne zaman görür acaba...

  0
 • Terr

  Sorry. Discord staff isn't helping me with my problem. So now I have to be a problem. Hope your issue gets resolved!

  1
 • xLion31

  Kanka bendede aynısı oldu 12 gündür düzgün bişi alamadım çözüldü atıp geçiyorlar

  0
 • Harriette

  Personel çok meşgul. Lütfen biletinizle ilgili bir güncelleme talebinde bulunmadan önce yanıt için en az birkaç hafta bekleyin.

  0
 • ayena riyas

  Maalesef, Discord son zamanlarda geri dönüş sağlama konusunda bazı sorunlar yaşamaktadır. Birçok kullanıcı, müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeye çalıştıklarında yanıt almakta zorluklar yaşamaktadır. Discord'un bu konuda ne kadar etkili olduğunu bilmeme rağmen, son dönemde artan kullanıcı sayısı nedeniyle desteğe olan talep artmış olabilir to Fake Reisepass. Bu durum, kullanıcıların sorunlarını çözmek veya endişelerini paylaşmak için beklemek zorunda kaldıkları anlamına gelebilir. Ancak, Discord topluluğunda birçok kullanıcının benzer deneyimler paylaştığını görmek de mümkündür. Bu nedenle, kullanıcıların Discord'un geri dönüş süresi konusunda daha fazla sabır göstermesi ve diğer alternatif iletişim yöntemlerini denemeleri önerilebilir.

  0
 • Mamibabaproxx

  geri dönüş sağlandımı hesabını açdılarmı

  0
 • Fahadsaleem

  Maalesef, Discord son zamanlarda geri dönüş sağlama konusunda bazı sorunlar yaşamaktadır. Birçok kullanıcı, müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeye çalıştıklarında yanıt almakta zorluklar yaşamaktadır. Discord'un bu konuda ne kadar etkili olduğunu bilmeme rağmen, son dönemde artan kullanıcı sayısı nedeniyle desteğe olan talep artmış olabilir to Aesthetic Blurry Christmas Lights. Bu durum, kullanıcıların sorunlarını çözmek veya endişelerini paylaşmak için beklemek zorunda kaldıkları anlamına gelebilir. Ancak, Discord topluluğunda birçok kullanıcının benzer deneyimler paylaştığını görmek de mümkündür. Bu nedenle, kullanıcıların Discord'un geri dönüş süresi konusunda daha fazla sabır göstermesi ve diğer alternatif iletişim yöntemlerini denemeleri önerilebilir.

  0
 • Fahadsaleem

  Maalesef, Discord son zamanlarda geri dönüş sağlama konusunda bazı sorunlar yaşamaktadır. Birçok kullanıcı, müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeye çalıştıklarında yanıt almakta zorluklar yaşamaktadır. Discord'un bu konuda ne kadar etkili olduğunu bilmeme rağmen, son dönemde artan kullanıcı sayısı nedeniyle desteğe olan talep artmış olabilir to How to Get Estonia Digital Nomad Visa. Bu durum, kullanıcıların sorunlarını çözmek veya endişelerini paylaşmak için beklemek zorunda kaldıkları anlamına gelebilir. Ancak, Discord topluluğunda birçok kullanıcının benzer deneyimler paylaştığını görmek de mümkündür. Bu nedenle, kullanıcıların Discord'un geri dönüş süresi konusunda daha fazla sabır göstermesi ve diğer alternatif iletişim yöntemlerini denemeleri önerilebilir.

  0
 • Harris

  You can also create polls or surveys to gather feedback on specific aspects of your server. Watch Pikashow on TV. Additionally, you can join Discord communities to describe your issue.

  0

Please sign in to leave a comment.